18 Ocak 2021, 07:11Namaz VakitleriFirma RehberiReklamİletişim
  • Dolar: - TL
  • Euro: - TL
  • Altın: - TL
  • Borsa: -
18 Ocak 2021 Pazartesi, 07:11:12

Kazdağları Otelleri - Kazdağları Otel Fiyatları

Tatil yapmak isteyen herkes çeşitli değerlendirme kriterlerine göre tatil mekanlarını belirleyebilirler. Kimi tatilciler için fiyat kısmı çok önemli iken, kimi tatilciler de doğal ortamın güzelliğine göre karar verirler. Ancak tüm bu kriterleri tek seferde ve en güzel şekilde karşılayan tatil yöreleri de vardır. Balıkesir sınırları içinde kalan ve gerek deniz turizmi, gerek ise doğa turizmi anlamında adeta bir cennet olarak adlandırılan Kaz Dağları da bu tarz tatil yöreleri arasında yer almaktadır. Kazdağları otelleri ise hem Balıkesir hem de Çanakkale içerisinde yer almaktadır çünkü Kaz Dağları coğrafyası bu iki şehri de kapsamaktadır.

Popüler Kazdağları Otelleri

Yeni Eklenen Kazdağları Otelleri

Kazdağları Otelleri Mitolojiyi Sergiliyor

Kazdağları otelleri, ziyaretçilerine hem tertemiz ve oksijen dolu bir hava, hem de bambaşka bir tatil imkanı sunmaktadır. Dünyanın en temiz bölgelerinden biri olan bu coğrafyada tarihi İda Dağı olarak da bilinen Kaz Dağları tıpkı mitolojilerde olduğu gibi tüm heybeti ve güzelliği ile kendini belli etmektedir. Çeşitli doğa gezintileri ile ziyaretçilerine enerji veren Kazdağı otelleri, aynı zamanda tarihi bölgeleri de gezmek için uygun yerleşkelerdedir.

Kaz Dağları Birkaç Adım Uzaklıkta

Kazdağları otellerinin en büyük avantajı, hem tarihi olarak hem de doğa anlamında çok kıymetli olan oksijen deposu Kazdağları’na çok yakın olmalarıdır. Bu şekilde huzur, sakinlik, dinginlik sunan oteller temiz havası nedeni ile bölgede konaklamayı tercih eden turistler için de ev sahipliği yaparlar.

Kazdağları Otelleri Ulaşım

Balıkesir sınırları içinde kalan, bölge olarak da Kuzey Ege / Güneybatı Marmara olarak adlandırılabilecek bir coğrafyada bulunan Kaz Dağları için Ege, Marmara ve İç Anadolu’dan daha çok araçlar ile gelinmektedir. Örnek olarak İzmir’den Kazdağları otellerine yaklaşık olarak 220 kilometre gibi bir mesafe söz konusudur. Araba ile yaklaşık olarak 3 saatlik bir süre bunun için yeterlidir.

İstanbul ile Kaz Dağları arasında yaklaşık olarak 500 kilometredir. İstanbul’dan yola araba ya da otobüs ile çıkan bir ziyaretçi için tahmini varış süresi 5 ila 7 saat arasında değişebilir. Yine Ankara’dan gelmek isteyenler için 650 kilometrelik bir yol söz konusudur.

Hava yolu ulaşımı tercihinde bulunanlar ise bölgedeki tek hava alanı olan Burhaniye – Edremit Kocaseyit Havaalanı’nı kullanabilirler. Ankara ve İstanbul’dan uçakla bölgeye geliş süresi yaklaşık 1 saattir.

Otelistan Balıkesir Otelleri

Otelistan, Balıkesir şehrinde yer alan oteller için bir otel rehberi hazırlamış. Eğer siz de Altınoluk otelleri, Akçay otelleri ya da Kazdağları otelleri arıyorsanız; http://gureotelleri.otelistan.com/ adresinden tüm tatil beldelerinin sitelerine ulaşabilirsiniz.