09 Aralık 2019, 18:43Namaz VakitleriFirma RehberiReklamİletişim
  • Dolar: - TL
  • Euro: - TL
  • Altın: - TL
  • Borsa: -
09 Aralık 2019 Perşembe
Kervan Tatil Köyü

Kervan Tatil Köyü

Altınoluk denildiğinde hem güzel denizi hem de Kazdağları eteğinde yer alması nedeniyle de muhteşem doğası aklına gelmektedir. Kervan Tatil Köyü de bu iki özelliği bünyesinde barındırmakla birlikte 12 ay boyunca hizmet vermektedir. Altınoluk Kervan Tatil Köyü ayrıca düğün, nişan ve benzeri etkinlikler için de uygundur.

Bölge

Altınoluk

Mevki

Narlı

Statü

Tatil Köyü
Paylaşmak İster Misiniz?

Kervan Tatil Köyü Yaz Kış Açık Oteller Arasında Yer Alıyor

Kervan Tatil Köyü 12 ay süresince açıktır. Bölgedeki bazı oteller sadece yaz sezonunda açık kalmaktadır çünkü kışın bölgenin turizm potansiyeli yaza göre bir hayli düşmektedir. Bu nedenle de açıkçası pastanın daralmasından dolayı birçok otel zarar etmektense kış aylarında otellerini kapatırlar. Şöyle de söylenebilir. Örneğin, yazın 100 tane açık otel bulunuyorsa, kışın bu sayı 50 ya da daha da düşük bir miktara kadar inebilmektedir.

Altınoluk'ta Düğün, Nişan, Kına, Doğum Günü ve Özel Toplantılar

Kervan, yazımızın başında da söylediğimiz üzere düğün, nişan ve özel toplantılar için de uygundur. Hem yemekli hem de yemeksiz olarak farklı alternatifler sunan otel, 600 kişil kapasitesi olan bir mekana sahiptir.

Altınoluk Bungalov Otel

Otel normal otel odalarının yanı sıra bungalov evleri ile de Altınoluk bungalov otel hizmeti veren oteller arasında yer almaktadır. Ancak, bungalovları ahşap ev olarak değil de tuğla görünümüyle yapılmıştır. Bu nedenle de bir dezavantaja sahip olarak görülebilir.

Kervan Tatil Köyü Otel Fiyatları

2016 yılında kişi başı fiyatlar 150 TL'den başlamaktadır. Yaz sezonunda ise fiyatlar 200 TL'ye kadar çıkmakta ve yaz sonuna doğru 170 ve 130 TL'ye kadar düşmektedir.

Otele Giriş Çıkış Saatleri

Otele giriş saati olarak ise 13:00 seçilmiş. Çıkış yani check out saati ise 11:00'dir. Otel kredi kartıyla ödemeyi de kabul etmektedir.

Rezervasyonlarda kapora da talep ediliyor. Otele giriş tarihinden 30 gün öncesine kadar yapılan iptallerde herhangi bir kesinti olmuyor. 10 günden az bir süre kaldıysa ön ödemeler yanıyor. 10 ve 30 gün aralığındaysa %20 ile %50 arasında kesinti oluyor.

Altınoluk'taki Otelde Çocuk İndirimi

Otelin ya da tatilin köyünün çocuk indirimi de bulunuyor. Neredeyse tüm otellerde olduğu gibi burada da 0-6 yaş aralığındaki çocuklar ücretsiz olarak konaklıyorlar. 7-12 arasındaki genç misafirler ise %50 indirimle konaklayabiliyor.


Kervan Tatil Köyü, Altınoluk Otelleri arasında yer alıyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler Kervan Tatil Köyü hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Balıkesir10.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir.

Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki Otel Akçam Otel
Sonraki Otel » İda Taş Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz